دومینیکا به برنامه ویزا کانادا پلاس +CAN پیوست

برنامه ویزا کانادا پلاس

چاترجی که به هفت کشور مستقل آنتیگوا و باربودا، باربادوس، مشترک المنافع دومینیکا، گرانادا، سنت کیتس و نویس، سنت لوسیا، و سنت وینسنت و گرنادین خدمت میکند به همراه سازمان کشورهای حوزه کارائیب شرقی (OECS) و همچنین سه قلمرو فرامرزی بریتانیا مونتسرات، آنگویلا و جزایر ویرجین بریتانیا در توییتی نوشتند:
کانادا برای روابط خود با دومینیکا ارزش قائل است. در طی بیانیه ای که اعلام شد، دومینیکا در برنامه ویزا کانادا پلاس +CAN برای پردازش سریع ویزا برای شهروندانش که در 10 سال گذشته ویزای کانادا یا ویزای معتبر فعلی ایالات متحده امریکا داشتند، قرار گرفته است.

ویزا can+

دولت کانادا برنامه ویزا کانادا پلاس CAN+ Visa را آغاز کرد

برنامه ویزا کانادا پلاس یک برنامه تسهیل کننده برای درخواست ویزای اقامت موقت کانادا است. این برنامه پردازش ویزا را برای گردشگرانی که قبلاً در 10 سال گذشته به کانادا سفر کرده اند یا دارای ویزای معتبر ایالات متحده در زمان درخواست ویزای کانادا هستند سرعت می بخشد. این گردشگران از ارئه مدارک مالی معاف میشوند و در کل مدارک کمتری نسبت به روند عادی ارائه می دهند.
متقاضیانی که دارای معیارهای +CAN هستند نیازی به ارائه مدارک مالی به همراه درخواست خود ندارند. علاوه بر این، آنها همچنین واجد شرایط پردازش سریع خواهند بود.

کشورهای واجد شرایط کارائیب برای ویزا +CAN کانادا

این خبر یک روز پس از اعلام کانادا اعلام شد که پنج کشور حوزه کارائیب که عبارت اند از: آنتیگوا و باربودا، ترینیداد و توباگو، سنت وینسنت و گرنادین ها، سنت لوسیا و سنت کیتس و نویس، اکنون بخشی از برنامه سفر بدون روادید کانادا، eTA هستند.
کانادا و کشور مشترک المنافع دومینیکا از سال 1978 از روابط دیپلماتیک طولانی مدت برخوردار بوده اند به همین دلیل کشور دومینیکا نیز به برنامه کانادا پلاس اضافه شده است.

البته دومینیکا نسبت به کشورهایی که در بالا به آنها اشاره نمودیم در برنامه ای متفاوت از +CAN قرار گرفته است که فقط روند دریافت ویزا کانادا را برای شهروندان و یا دارندگان پاسپورت دومینیکا تسهیل و تسریع خواهد شد. این روابط بر اساس همکاری های چندجانبه و توسعه ای و همچنین روابط قوی بین مردم از جمله گردشگری و مبادلات آموزشی است.

گردشگری دومینیکا

دومینیکا در حال تسلط بر صنعت گردشگری در کارائیب است

صنعت گردشگری کشور دومینیکا در حال شکوفایی است و این کشور همچنان به عنوان یکی از بهترین مقاصد سفر در جهان شناخته می شود. جواهرات و جاذبه های پنهان این جزیره زیبایی و همچنین تاریخ و فرهنگ غنی جزیره را در بر می گیرد. اخیراً، مجله TIME دومینیکا را در رده «زیبا نگاه داشتن کارائیب» در مسابقات خارق‌العاده‌ترین مقاصد مسافرتی جهان نامزد کرده است. علاوه بر این، مجله هدف این کشور برای تبدیل شدن به اولین کشور مقاوم در برابر آب و هوا در جهان تا سال 2030 را تحسین کرد.

مطالب مرتبط:

سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا

سفر به دومینیکا

دیدگاهتان را بنویسید