معافیت های مالیاتی کشور دومینیکا

معافیت های مالیاتی کشور دومینیکا

در این مقاله قصد داریم تا شرایط شهروندی و همچنین معافیت های مالیاتی کشور دومینیکا را مورد بررسی قرار دهیم.

قبل از اقدام برای شهروندی چه چیزهایی را باید بدانیم؟

برای آن دسته از افرادی که به دنبال سفر آسان و راحت هستند برنامه های معافیت مالیاتی دومینیکا و اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا به روش سرمایه گذاری وجود دارد، که دانستن آنها بسیار مناسب می باشد.

پاسپورت دومینیکا این امکان را دارد تا متقاضیان به بیش از 140 کشور جهان از جمله منطقه شینگن اروپا و … بدون نیاز به ویزا سفر کنند. علاوه براین، متقاضیان می توانند تابعیت اصلی خود را حفظ کنند، برای اینکه دومینیکا تابعیت دوم را به رسمیت می شناسد. نکته ی دیگری که پاسپورت دومینیکا را بسیار جذاب، کاربردی و قابل اهمیت نشان می دهد، معافیت های مالیاتی کشور دومینیکا می باشد.

دومینیکا با بیش از 90 کشور موافقت مالیاتی متقابل دارد بدین معنا که اگر شما یک شرکت در دومینیکا ثبت نمایید و این شرکت یک نمایندگی در کشورهای اروپایی داشته باشد شما مالیات شرکتی را که در 90 کشور شامل قرارداد وجود دارد را پرداخت نخواهید کرد.

پاسپورت دومینیکا معافیت های مالیاتی بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. ضمناً این امکان را به شما می دهد که به راحتی از فعالیت های مالی در دنیا استفاده کنید. با افتتاح حساب از طریق تابعیت دومینیکا به راحتی و آسانی میتوانید با سایر کشورها فعالیت‌های گوناگونی داشته باشید و در نظام مالی جهان پویا و فعال باشید و فشارها را خنثی کنید.

مالیات های کشور دومینیکا برای شهروندان چگونه محاسبه میشود؟

افراد با توجه به درآمد سالانه خود مالیات هایی در مقیاس های متفاوت می پردازند. ساکنین مالیاتی کشور دومینیکا بیش از 183 روز در سال در این کشور زندگی می کنند. افراد غیر مقیم، مالیات خود را تنها بر سود دریافتی از منابع داخل جزیره پرداخت می کنند.

برنامه شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

برنامه شهروندی این کشور در مقررات مشخص شده و همچنین قوانین شهروندی تنظیم شده است. از طریق این برنامه، یک تبعه خارجی، در قالب کمک مالی و همچنین سرمایه گذاری املاک در این کشور و کمک اقتصادی به دولت این کشور و … می تواند شهروندی و تابعیت دومینیکا را کسب کند.

معافیت های مالیاتی دومینیکا

معافیت های مالیاتی دومینیکا برای شهروندان جدید

شهروندانی که از برنامه های مالیاتی معاف می شوند، مجبور به پرداخت هیچ نوع مالیاتی به دولت نخواهند بود. به این صورت که اگر شما به عنوان شهروند دومینیکا در خارج از کشور خود درآمد کسب نمایید، موظف نخواهید بود تا هزینه ای را به دولت پرداخت کنید. اما این موضوع تا زمانی ادامه دارد که شما قصد درخواست اقامت در کشور دومینیکا را نداشته باشید.

لازم به ذکر است که معافیت های مالی کشور دومینیکا یک برنامه مالیاتی دوستانه می باشد و انعطاف پذیری بسیار زیادی دارد. به همین خاطر افرادی که تمایل دارند تا پاسپورت دوم خود را دریافت کنند، می توانند از کشور دومینیکا اقدام کنند. یکی از راحت ترین و سریع ترین روش هایی که شما می توانید از طریق آن جهت اخذ شهروندی دومینیکا اقدام کنید، سرمایه گذاری در این کشور می باشد.

مالیات اشخاص حقوقی

شخص های حقوقی که در کشور دومینیکا زندگی می کنند، موظف به پرداخت مالیات جهانی می باشند. نرخ سود مالیات بر درآمد آنها 30 درصد است. افراد غیر مقیم دومینیکا فقط از سود دریافتی خود مالیات پرداخت می کنند، نرخ این مالیات 15 درصد می باشد.

در برنامه های معافیت های مالیاتی دومینیکا هیچ گونه مالیاتی بر سود و سود سرمایه اعمال نخواهد شد.

برنامه معافیت های مالیاتی کشور دومینیکا بر دارایی

در این برنامه مالیات بر دارایی وجود ندارد؛ با این وجود، نرخ شهریه محلی باید سالیانه توسط صاحبان املاک پرداخت شود و میزان آن به موقعیت و نوع ملک بستگی خواهد داشت.

مطلب پیشنهادی: معرفی کشورهای مشترک المنافع

تجارت با کشورهای حوزه دریای کارائیب بدون پرداخت مالیات

جمهوری مشترک المنافع دومینیکا یکی از جذاب ترین و دیدنی ترین مقصدهای مهاجرتی شناخته شده است. این کشور جزو مناطقی می باشد که تمامی سرمایه های شما معاف از مالیات خواهد بود و به همین دلیل دومینیکا امضا کننده معاهدات مالیات مضاعف است و محدودیتی در بازگشت سود و سرمایه وارداتی نخواخد داشت.

مزیت های مالیاتی فرد غیر مقیم بر افراد مقیم در کشور دومینیکا

افرادی که در کشور دومینیکا مقیم هستند، وظیفه دارند بر درآمد خود در سرتاسر دنیا مالیات بپرادزند، در صورتیکه افراد غیر مقیم ( مثل ایرانیانی که دارای پاسپورت دومینیکا هستند) هیچ نوع مالیاتی پرداخت نمی کنند. بسیاری از افراد ثروتمند دنیا از جمله تجار، چهره های معروف و همینطور کارآفرینان از این روش برای افزایش سرمایه و دارایی خود استفاده می کنند.

کلام اخر

با دریافت و اخذ پاسپورت دوم دومینیکا در کمتر از شش ماه از تمامی موانع و دشواری های مهاجرت به کشورهای دیگر رها خواهید شد. شما با دریافت این پاسپورت از تمام امکانات اروپایی و پیشرفت های اقتصادی برخوردار خواهید شد.

داشتن پاسپورت امکانات بسیاری را برای دارندگان فراهم میکند و برای بسیاری از افراد بسیار ارزشمند است زیرا از مزایای آن میتوانند بهره مند شوند..

برای دریافت مشاوره رایگان در رابطه با پاسپورت دومینیکا و آگاهی از روش های آن و تمام شرایط آن با مشاوران ما در دومینیکا ویژن تماس بگیرید. مشاوران دومینیکا ویژن، شما عزیزان را در این مسیر از صفر تا صد همراهی خواهند کرد.

دومینیکا ویژن

دیدگاهتان را بنویسید