مسیر پرواز ایرانیان به دومینیکا چگونه است ؟

مسیر پرواز ایرانیان به دومینیکا

سفر به کشور دومینیکا می تواند یکی از پر ماجرا ترین و بهترین سفرها برای شهروندان ایرانی  باشد. شما در این سفر با جاذبه های دورترین قاره نسبت به خاورمیانه و همچنین با فرهنگ مردم قاره آمریکا آشنا خواهید شد. در سفر به دومینیکا است لازم است که شما حداقل در دو کشور ثالث توقف کنید. هم اکنون در زمان حال  سفر مستقیم از کشور ما ایران به این کشور وجود ندارد و باید برای سفر به این کشوراز سایر کشورها وارد شوید یعنی در ابتدا  وارد کشور دیگری شوید و بعد از آنجا پروازی به سمت دومینیکا خواهید داشت. درباره مسیرهای پرواز به کشور دومینیکا در ادامه خواهیم گفت.

دلایل انتخاب ایرانیان برای سفر به دومینیکا

یکی از مهم‌ترین دلایل شهروندان ایرانی برای انتخاب کشور دومینیکا به عنوان مقصد مسافرت، امکان ورود به این کشور بدون گذراندن پروسه دریافت ویزا می باشد. اغلب ما ایرانیان برای سفر به کشورهای مختلف باید روش ها و راه های طولانی اخذ ویزا را پشت سر بگذاریم و همچنین هزینه و وقت زیادی را باید صرف آن کنیم.

ولی مسافرت به سرزمین دومینیکا نیازی به گذراندن این مسیر طولانی ندارند. شهروندان ایرانی هر ساله قادر هستند به مدت ۲۱ روز در این به گشت‌وگذار، سفر و تفریح بپردازند. همجچنین مانند خیلی از کشورهای دیگر پرواز مستقیم از ایران به دومینیکا وجود ندارد، مسافران از ایران باید حداقل در دو کشور توقف کنند و به ویزای ترانزیت این کشور هم نیاز دارند. اخذ ویزای ترانزیت کار سختی نمی باشد و احتمال گرفتن آن زیاد می باشد، کار نسبتا ساده ای شمرده می شود. پس برای سفر به دومینیکا معمولا مشکلی پیش نخواهد آمد.

مسیر پرواز به دومینیکا

مسیرهای پرواز ایرانیان به کشور دومینیکا

 این نکته مهم است که بدانید در حال حاضر کشور دومینیکا در ایران هیچ  سفارتخانه ای ندارد ولی در کل برای سفر به این کشور به روش توریستی و برای بازدید و مسافرت شهروندان ایرانی نیاز به اخذ ویزا  دومینیکا ندارند و با ویزای توریستی می توانند ۲۱ روز در کشور دومینیکا اقامت داشته باشند. این نکته قابل ذکر است که امکان استفاده از ویزای توریستی برای کار و سرمایه گذاری وجود ندارد.

مسیرهای پرواز به دومینیکا

مسیرهای سفر به دومینیکا

برای سفر به کشور Dominica می توان بلیط سفر به دومینیکا را از مسیرهای متفاوتی تهیه کرد. مسافرت به کشور دومینیکا از طرق مختلف صورت می گیرد. مسیر پرواز ایرانیان به دومینیکا معمولا از کشورهای همسایه مانند ترکیه و امارات به اروپا، و بعد از آنجا به قاره ی آمریکا و کشور دومینیکا خواهد بود.

مطلب پیشنهادی: مزایا و معایب دو تابعیتی

به عنوان مثال مسیر پرواز ایرانیان به دومینیکا به صورت زیر می باشد:

از تهران به پایتخت ترکیه (استانبول)، استانبول به لندن، از لندن به آنتیگوا، آنتیگوا به ملویل هال

تهران به دبی، دبی به شهر پاریس، پاریس به سن مارتین، از سن مارتین به کشور دومینیکا

برای وارد شدن به کشورهای ثالث نیاز به دریافت ویزای ترانزیت می باشد اینجاست که ویزای ترانزیت به کار ما خواهد آمد. که همانطور که گفته شد این ویزا به آسانی دریافت خواهد شد. بعضی از مسیرهای پرواز به  سرزمین دومینیکا به طور مستقیم به اروپا رفته و سپس از آنجا به آمریکا وارد می شود. به طور مثال مسافران از تهران به فرانکفورت، از فرانکفورت به میامی، میامی به سان خان و بعد از آن سان خان به دومینیکا وارد می شوند. با توجه به وقفه هایی که در کشور ثالث انجام می شود مدت ساعت سفر می تواند از هجده ساعت تا بیست و سه ساعت در حال تغییر باشد.

بهترین زمان برای سفر به دومینیکا

مناسب ترین فصل  و زمان برای سفر به دومینیکا پاییز شناخته شده است. آب و هوای این کشور گرمسیری است و در تابستان دمای هوا برای گردش و تفریح به نسبت خیلی مناسب نیست. درحالی که بارش باران های سنگین نیز در دومینیکا وجود دارد و دیده شده است که حتیمی تواند در ورود و خروج عبور و رفت آمد مسافران مشکل به وجود بیاورد.

اما اگر از جمله کسانی هستید که از تجربه های جدید استقبال خواهید کرد می توانید در فصول مختلف به این کشور سفر نمایید و از مکان و جاذبه های طبیعی و گردشگری این کشور مانند آبشارهای دومینیکا دیدن کنید. اغلب مسافران ماه دسامبر تا آوریل را برای مسافرت و تفریح به دومینیکا انتخاب می کنند.

کلام آخر:

گرفتن پاسپورت دومینیکا  مزایای زیادی برای متقاضیان به خصوص شهروندان ایرانی دارد. همانطور که مطلع هستید شهروندان ایرانی  برای وارد شدن به کشور های مختلف نیاز دارند که قدرت سفر خود را افزایش دهند. این کار با دریافت ویزا یا مهر ورود و خروج بعضی از کشورها امکان پذیر است. پاسپورت دومینیکا این مجوز را به شما می دهد که به بیش از ۱۴۰ کشور جهان بدون ویزا سفر کنید و به معنی دیگر پاسپورت دوم شما به حساب خواهد آمد.

برای دریافت مشاوره رایگان در مورد اخذ پاسپورت دومینیکا و آگاهی از روند آن با مشاوران ما در دومینیکا ویژن در تماس باشید .

دومینیکا ویژن

دیدگاهتان را بنویسید