امنیت در دومینیکا و تمام نکاتی که باید بدانید

امنیت در دومینیکا

بیشتر بازدیدها و سفر به کشور دومینیکا بدون دردسر است اما حوادث مرتبط با امنیت در دومینیکا بعضی مواقع رخ می دهد که یک موضوع طبیعی در هر کشوری به شمار میاید. , و کسانی که قصد اخذ اسپورت دومینیکا و یا سفر بلند مدت به این جزیره زیبا را دارند با ادامه مطلب همراه ما باشند.

جرم و جنایت در این کشور

شما باید حداقل همان سطح از امنیت شخصی را که در انگلستان انجام می دهید را حفظ کنید و مطمئن شوید که محل اقامت شما ایمن است. اگر در سفر به دومینیکا در قایق تفریحی اقامت دارید نیز این امر صدق می کند. در همه حال هوشیار باشید. هنگام پیاده روی به تنهایی در جاده های اصلی شلوغ مراقب باشید و از مناطق ایزوله، از جمله سواحل، به ویژه پس از تاریک شدن هوا اجتناب کنید.

فقط از تاکسی های دارای مجوز استفاده کنید و در مهمانی های خیابانی آخر شب، به ویژه در فصل جشنواره، مراقب باشید.

مقدار زیادی پول نقد یا جواهرات حمل نکنید. در صورت امکان، اشیای قیمتی و اسناد سفر را در صندوق امانات یا گاوصندوق هتل بگذارید. قبل از استفاده از گاوصندوق هتل برای نگهداری اقلام خود، باید بررسی کنید که مورد اطمینان باشد.

ایمنی سفر جاده ای در دومینیکا

امنیت سفر جاده ای در دومینیکا

رانندگی در سمت چپ است. برای رانندگی در جزیره باید گواهینامه رانندگی موقت محلی دریافت کنید. معمولاً شرکت های کرایه اتومبیل در این مورد کمک می کنند. شما باید یک گواهینامه رانندگی معتبر انگلستان ارائه دهید.

بسیاری از جاده‌ها در طول طوفان ماریا در سپتامبر 2017 آسیب دیدند. در حالی که بیشتر آنها بازگشایی شده‌اند، هنگام پیمایش در برخی مناطق به مراقبت شدید نیاز است.

هنگام رانندگی در جاده ها مراقب باشید زیرا ممکن است چاله و سرعت گیرهای زیادی وجود داشته باشد. محدودیت سرعت را رعایت کنید. در جاده های کوچک و در مناطق روستایی که جاده های باریک و گوشه های کور وجود دارد باید مراقبت بیشتری داشته باشید. عابران پیاده اغلب در جاده ها راه می روند و اغلب مسیر ها فاقد تابلو هستند.

هنگام رانندگی در شب بیشتر مراقب باشید زیرا برخی از جاده ها فاقد سیستم روشنایی هستند.. علائم جاده و خطرات ممکن است به راحتی قابل مشاهده نباشند.

هنگام رانندگی در جاده اصلی از فرودگاه داگلاس چارلز مراقب باشید. این منطقه مستعد رانش زمین به دلیل آب و هوای بد است و در جایی که جاده سقوط کرده است، تعدادی ریزش شدید دارد. از رانندگی در این جاده در شب خودداری کنید. علائم جاده محدود است و نقشه ضروری است.

اگر عابران پیاده به شما علامتی نشان دادند، متوقف نشوید. هنگام رانندگی درهای خودرو را قفل نگه دارید.

در صورت تصادف با پلیس تماس بگیرید و وسیله نقلیه را حرکت ندهید.

تاکسی ها وسیله ای برای اندازه گیری کرایه ندارند. کرایه های استاندارد تاکسی برای اکثر مقاصد وجود دارد. قبل از حرکت، کرایه را به ارز محلی با راننده به توافق برسانید. شما اغلب می توانید به دلار آمریکا و همچنین دلار EC پرداخت کنید.

حمل و نقل عمومی با نرخ ارزان تری در دسترس است. رانندگان مینی بوس ممکن است بیش از حد مجاز رانندگی کنند.

شنا کردن در آب های دومینیکا

ایمنی شنا کردن در آب های دومینیکا

شنا کردن در سواحل دومینیکا به شدت فریبنده است. اما بدانید که همه سواحل ناجی غریق و یا پرچم‌های هشداردهنده ندارند.شما باید تمام سواحل را به دقت رصد کنید و برای حفظ امنیت در دومینیکا از هشدارهای محلی پیروی کنید.

مطالب مرتبط:

آبشار های دومینیکا

نماد های ملی دومینیکا

زندگی در دومینیکا

پاسپورت دومینیکا

پیاده روی

قبل از پیاده روی به سمت دریاچه ها، با راهنماها یا با دفتر مدیریت بلایا بررسی کنید که انجام این کار بی خطر است یا نه.

دیدگاهتان را بنویسید