سفر به استرالیا با پاسپورت دومینیکا چگونه است ؟

سفر به استرالیا با پاسپورت دومینیکا

سرزمین استرالیا یکی از بخش‌های وسیع  قاره اقیانوسیه و از پهناورترین کشورهای جهان محسوب می شود که بین اقیانوس آرام و اقیانوس هند در نیمکره جنوبی کره ی زمین قرار گرفته است. به استرالیا سرزمین آکاسیای طلایی نیز می‌گویند. آکاسیای طلایی گل ملی کشور استرالیاست.

ایرانیان می توانند برای سفر به استرالیا با پاسپورت دومینیکا اقدام نمایند، در حال حاضر، این روش بهترین و راحت ترین راه برای به دست آوردن ویزای کشور استرالیاست.

شرایط کشور استرالیا:

-پایتخت این کشور کانبرا نام دارد.

-از مهم ترین شهرهای این کشور می توان به سیدنی، ملبورن، بریزبن، پرث، آدلاید اشاره کرد.

-زبان رسمی این کشور انگلیسی است و مردم استرالیا به زبان  انگلیسی بایکدیگر صحبت می کنند.

-جمعیت این کشور طبق آخرین آمار نزدیک به 26 میلیون نفر می باشد.

-مردم این کشور اکثرا مسیحی هستند اما در بین آنها مسلمان و بی دین نیز وجود دارد.

– واحد پول این کشور دلار استرالیا شناخته شده است.

-استرالیا دارای آب  هوای به نسبت ملایم و معتدل و استوایی است و همچنین شرایط جوی در این کشور متغیر می باشد.

انواع ویزای استرالیا:

اخذ ویزای استرالیا همانند سایر کشورها راهنمای مختلف و گوناگونی دارد، از جمله این راه ها شامل موارد زیر می شود:

ویزا توریستی کشور Australia ( که مدت اعتبار آن 365 روز می باشد)، ویزا کاری، ویزا از طریق سرمایه گذاری، ویزا کشور کانادا از طریق ازدواج و یا خانواده و همچنین ویزا از طریق پناهندگی.

ویزای eVistor 600 استرالیا برای شهروندان دومینیکا:

شهروندان دومینیکا می توانند هنگام سفر به استرالیا به صورت آنلاین برای ویزا درخواست دهند. ویزای eVistor 600 استرالیا به صورت آنلاین برای شهروندان دومینیکا در دسترس می باشد. مدت اقامت معمولاً کوتاه و این زمان معمولا 90 روز است و ویزا در 365 روز منقضی می شود. هنگام درخواست ویزای eVistor 600 استرالیا نیازی به حضور متقاضی نمی باشد.

مدارک ویزا استرالیا

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا استرالیا از طریق پاسپورت دومینیکا:

-درخواست فرم ویزا و کامل کردن فرم به صورت کامل و صحیح.

-عکس پرسنلی برای پاسپورت

-برنامه سفر، مدارک مورد نیاز برای خرید هتل و یا اقامت و بلیط هواپیما.

-عدم سوء پیشینه

-هویت ملی: اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشید.

-کپی پاسپورت متقاضی

-مدارکی مبنی بر پول کافی برای اقامت و ورود و خروج ازکشور استرالیا

– تایید سلامت جسمی افراد

سفر به استرالیا با پاسپورت دومینیکا چه مزایایی دارد؟

دولت استرالیا به راحتی به افراد و شهروندان کشورهای خارجی ویزا نمی دهد. همچنین در سال های اخیر به دلیل نا امنیتی ها همچون جعل مدارک و غیره، استرالیا قوانین سخت تری را برای دادن ویزا در نظر گرفته است. در واقع استرالیا ویزای خود را به افرادی اعطا می کند که دارای چند ویزای شینگن یا ویزای کانادا باشند.

سفر به استرالیا

چرا مسافرت و سفر به کشور استرالیا با پاسپورت دومینیکا راحت تر است؟

اگر تجربه درخواست ویزای استرالیا با پاسپورت ایرانی را داشته باشید می‌دانید که دریافت ویزای این کشور به راحتی امکان پذیر نمی باشد.

با ارائه یک پاسپورت معتبر دولت استرالیا از قصد ورود متقاضیان به این کشور آسوده خاطر شد. یکی از این پاسپورت های معتبر می‌تواند پاسپورت دومینیکا باشد. از طرفی با دریافت پاسپورت دومینیکا افراد اجازه ورود به بیش از 144 کشور دنیا بدون اخذ ویزا را خواهند داشت.  سفر به استرالیا با پاسپورت دومینیکا می تواند برای متقاضیان تجربه‌ای راحت و خوشایند را رقم بزند.

مطالب مرتبط:

فرق بین شهروندی و اقامت دائم در کشور استرالیا چیست؟

در همه کشورها بین شهروندی و اقامت تفاوت‌هایی وجود دارد. این تفاوت‌ها در کشور استرالیا  بسیار بیشترتر است و مورد توجه بیشتری قرار گرفته است. شهروندی از لحاظ حقوقی، بالاتر از اقامت دائم می باشد. یکی از مهم ترین تفاوت‌های اقامت دائم با شهروند بودن کشور استرالیا در این است که یک فرد مقیم دائم نمی‌تواند از تمامی مزایایی که یک شهروند برخوردار است، استفاده نماید.

در اقامت دائم این کشور، فرد اجازه دارد که به‌صورت دائم در این کشور زندگی کند. ولی تنها عیب آن در این است که فرد باید در طول هر ۵ سال، حداقل ۲ سال در استرالیا اقامت داشته باشد. در غیر این صورت، ویزای اقامت دائم او باطل خواهد شد.

مزایای دریافت پاسپورت دومینیکا:

مهم ترین مزیت اخذ پاسپورت دومینیکا این است که شما با داشتن این پاسپورت می توانید به بیش از 144 کشور جهان از جمله کشورهای حوزه شینگن سفر کنید، این پاسپورت اعتبار جهانی دارد و شما با استفاده از این پاسپورت دوم می توانید به اخذ ویزا کشور استرالیا و همچنین سفر به این کشور اقدام نمایید،  زیرا شما با پاسپورت دومینیکا حق و حقوقی تقریبا مشابه با شهروندان و اتباع کشور دومینیکا خواهید داشت و به آسانی می‌توانید به مناطق مختلف و گوناگون سفر کنید.

آیا ویزا استرالیا برای شهروندان دومینیکا نیز واجب است؟

شهروندان دومینیکا با اینکه خودشان دارای پاسپورت دومینیکا می باشند، باید قبل از سفر به استرالیا به صورت آنلاین در سامانه درخواست دهند.

دیدگاهتان را بنویسید