تحصیل در اروپا با پاسپورت دومینیکا

تحصیل در اروپا با پاسپورت دومینیکا

هزینه تحصیل در اروپا به کشور و شهر مورد نظر شما بستگی خواهد داشت. دوره های تحصیلی اروپایی، موقعیت های جدیدی را برای شما به ارمغان خواهد آورد همچنین برای تمام کارفرمایان دنیا و جهان از جایگاه و ارزش بالایی برخوردار خواهد بود.

اروپا یکی از قدیمی ترین قاره های جهان می باشد، که هر یک از کشورها و شهرهای آن فرهنگ و تاریخ منحصر به فردی را به خود اختصاص داده است.

مدارک دانشگاهی اروپا از ارزش بالایی برخوردار بوده و هزینه های زندگی و تحصیل نیز نسبتاً خوب می باشد. به این نکته نیز باید اشاره شود که بورسیه های تحصیلی زیادی برای دانشجویان بین المللی نیز فراهم می باشد زیرا تحصیل و آموزش در همه کشورهای اروپایی از اهمت ویژه ای برخوردار می باشد.

مطلب پیشنهادی: صفر تا صد اقامت دومینیکا

هزینه تحصیل در اروپا

هزینه تحصیل در اروپا به کشور و شهر مد نظر شما بستگی دارد. اما این هزینه با توجه به سطح کیفیت آموزش بالایی که در دانشگاه‌های اروپا ارائه می‌شود، بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد. با این حال، هزینه تحصیل در رشته پزشکی و بعضی از رشته‌های مهندسی در اروپا بیشتر از بقیه رشته‌ها می باشد.

از دلایل بسیار زیادی وجود دارد که باعث می شود هر ساله دانشجویان بین الملل زیادی یکی از کشورهای اروپایی را برای تحصیل انتخاب کنند از جمله مهمترین این دلایل میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

وجود دانشگاه هایی با رتبه بالا در اروپا

طبق آمار بیش از یک سوم دانشگاه های معتبر جهان در اروپا قرار گرفته اند. از معتبرترین این دانشگاه ها برای تحصیل در اروپا می توانیم به دانشگاه آکسفورد اشاره کنیم.

مطلب پیشنهادی: ویزای شینگن

شهریه پایین دانشگاه های اروپایی

شهریه دانشگاه ها برای تحصیل در اروپا در مقایسه با سایر کشورها بسیارپایین تر است. در بعضی از کشورهای شمال اروپا نیز می توانند به صورت رایگان به تحصیل بپردازید. با این وجود، دانشجویان غیر اتحادیه اروپا باید تمامی شهریه دانشگاه را پرداخت کنند. البته بورسیه ها و کمک هزینه های فراوانی نیز در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.

مزایای تحصیل در اروپا

چندین مزایای تحصیل در اروپا

ارائه  دادن مدرک زبان انگلیسی بطور کلی از الزامات دانشگاه هاست . بر همین اساس برخی از دانشگاه های دولتی و خصوص در کشورهای اروپایی از جمله اسپانیا، ایتالیا، فرانسه و … امکان دریافت پذیرش بدون ارائهمدرک زبان رسمی را دارند.

روند پذیرش تحصیلی  با استفاده از پاسپورت دومینیکا چگونه است؟

تحصیل در کشورهای دیگر مانند تحصیل دراروپا و یا کشورهای منطقه شینگن، یکی از مسائل مهمی است که افراد زیادی بر آن تمرکز دارند و تلاش می‌کنند تا شرایط را برای تحصیل فراهم سازند. فرآیند تحصیل در کشورهای دیگر فرآیند دشواری است، اما بهتر است بدانید که شما با اخذ پاسپورت دوم کشور دومینیکا به راحتی می‌توانید موانع را پشت سر بگذارید و برای تحصیل در کشورهای دیگر اقدام کنید. در ادامه درباره ی پذیرش تحصیلی با پاسپورت دومینیکا بیشتر توضیح خواهیم داد.

با گرفتن تابعیت دومینیکا به آسانی در کشورهای دیگر و همچنین کشورهای اروپایی به تحصیل بپردازید:

شما برای اخذ تابعیت دومینیکا نیازی به دانش زبان انگلیسی ندارید و افراد با هر سطح زبانی می توانند برای دریافت تابعیت اقدام کنند. پس از دریافت پاسپورت دومینیکا شما به راحتی می توانید برای ورود به دانشگاه های اروپایی اقدام کنید و در آنجا دوره های زبان را سپری کنید. پس ازگذراندن این دوره ها به آسانی می‌توانید برای ورود به دانشگاه مورد نظرتان در آن کشور اقدام کنید.

همچنین پاسپورت دومینیکا دارای مزایای ارزشمندی می باشد که از جمله آنها می توانیم به سفر به بیشتر از۱۴۰ کشور بدون نیازداشتن به ویزا و همچنین اخذ اقامت اروپا  اشاره کنیم. با دریافت تابعیت کشور دومینیکا شما از امکانات زیادی بهره‌مند خواهید شد و یکی از آن‌ها پذیرش تحصیلی با پاسپورت دومینیکا است.

آیا پس از تحصیل در اروپا امکان اقامت در همان کشور وجود دارد؟

پس از تحصیل رایگان، طبق قوانین کشوری که درآن هستید،  زمانی معین برای پیدا کردن کار خواهید داشت ،در صورت پیدا کردن کار واجد شرایط دریافت اقامت دائم اروپا هستید. مجوز اقامت دائم را بعد از 5 سال اقامت قانونی و کار در کشور عضو اتحادیه اروپا به عنوان دارنده کارت آبی اتحادیه اروپا دریافت خواهید کرد.

سخن پایانی

پاسپورت دومینیکا در بین پاسپورت های محبوب جهان در رتبه 32 قرار گرفته است. داشتن پاسپورت کشور دومینیکا مزایای بسیار زیادی دارد و یکی از برترین روش های مهاجرت و سفر برای ایرانیان شمرده می شود.

برای دریافت مشاوره رایگان در مورد پاسپورت دومینیکا و همچنین آگاهی از روش های اخذ پاسپورت دوم و تمام شرایط با مشاوران ما در دومینیکا ویژن تماس بگیرید و با همکاران ما در ارتباط باشید.

دومینیکا ویژن

دیدگاهتان را بنویسید