سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا چگونه است؟

سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا

سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا و اخذ ویزای مولتی 10 ساله این کشور و امکان کار و تحصیل از این طریق در کشور آمریکا فقط یکی از مزایای ارزشمند پاسپورت دومینیکا میباشد، در ادامه به تمام جزئیات پرداخته میشود با ادامه مطلب همراه ما باشید.

دومینیکا چه ویژگی خاصی دارد؟

دومینیکا هر چیزی است که یک فرد دوست دارد آرزو کند. این مکان برای صنعت گردشگری ایده آل است و بازده زیادی را به سرمایه گذارانی که در این فعالیت مشغول هستند، ارائه می دهد. از این نتیجه، شهروندی دومینیکا یک انتخاب محبوب در بازار CBI است.

سفر به آمریکا

سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا

همانطور که در مورد مزایای پاسپورت دومینیکا و سفر بدون ویزا به 146 کشور ارائه  شد لازم به ذکر است که اطلاعات بیشتری را در مورد سفر به ایالات محتده آمریکا با جزییات بیشتری شرح دهیم.

با پیدایش ویروس کوید19 سختگیری و رفت و آمد به کشورهایی از جمله آمریکا و کانادا و انگلیس و… افزایش یافت. در این شرایط ، دارندگان پاسپورت دومینیکا میتوانستند به این کشورها ورود کنند.


متقاضیان ایرانی که دارای پاسپورت دومینیکا به عنوان پاسپورت دوم و یا تابعیت دوم خود هستند ، می‌توانند به راحتی ویزای 10 ساله آمریکا را درخواست کنند و به نزدیک‌ترین سفارتخانه های  آمریکا در کشورهای همسایه مراجعه کنند و تنها در کمتر از 2 ماه  ویزای 10 ساله کشور آمریکا را به کمک داشتن پاسپورت دومینیکا اخذ نمایند.

با اخذ اقامت آمریکا با پاسپورت دومینیکا ویزای 10 ساله صادر می گردد. زیرا با در دست داشتن پاسپورت دومینیکا و به عنوان تابعیت دوم ، شما یک شهروند دومینیکایی محسوب می شوید و می توانید به راحتی و به مدت 10 سال و در هر سال ورود به  آمریکا ، به مدت 6 ماه در این کشور حضور داشته باشید.

امکانات کلیدی پاسپورت دومینیکا

از آنجایی که پاسپورت دومینیکا یکی از بهترین پاسپورت های جهانی است، به صاحب آن فرصتی می دهد تا شهروند جهانی شود. کیفیت این پاسپورت را می توان با این واقعیت تأیید کرد که در رتبه 34 قرار دارد. بنابراین، این وجه تمایز یکی از قدرتمندترین پاسپورت ها در سراسر جهان است! دلیل دیگر این است که به 146 کشور دسترسی دارد که نسبتاً چشمگیر است.

برنامه شهروندی کشور دومینیکا که در سال 1993 تأسیس شد، شرایط مطلوبی را به شما ارائه می دهد. گزینه های شهروندی از طریق سرمایه گذاری شامل کمک مالی غیرقابل استرداد به صندوق تنوع اقتصادی و  یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات (حداقل سرمایه گذاری در یک پروژه املاک و مستغلات مورد تایید دولت) است.

ویزای توریستی آمریکا

ویزای توریستی آمریکا با پاسپورت دومینیکا

ویزای  B1توریستی آمریکا

ویزای توریستی B1 آمریکا مناسب متقاضیانی می باشد که با اهداف تجاری ورود می کنند. هدف از دریافت ویزای B1 آمریکا مواردی است از قبیل ، انجام فعالیت‌های تجاری و اقتصادی، مشاوره با افراد تجاری، انجام مذاکرات در مورد قراردادها یا امضای تفاهم‌نامه‌ها، شرکت در سمینارهای علمی، تجاری، تحصیلی و حرفه‌ای، شرکت در نمایشگاه‌های تجاری، شرکت در کنفرانس‌های مرتبط با مقاصد تجاری و علمی در تاریخ‌های مشخص شده و… می‌باشد.

ویزای توریستی B2 آمریکا

ویزای توریستی B2 آمریکا مناسب افرادی است که با اهدافی نظیر دیدار اقوام و فامیل و دوستان مقیم آمریکا، انجام معاینات پزشکی و بهره مندی از امکانات درمانی در آمریکا، تفریح و گردش و بازدید از جاذبه‌های توریستی آمریکا، شرکت در برنامه‌های بشر دوستانه و … وارد آمریکا می‌شوند.

مطالب مرتبط:

تحصیل در آمریکا با پاسپورت دومینیکا

تحصیل در آمریکا با پاسپورت دومینیکا

همانطور که می دانید رویای تحصیل در آمریکا بسیار شیرین می باشد ، اما به دلیل مشکلات زیاد مهاجرت و به دلیل اینکه آمریکا در ایران سفارتخانه ای ندارد ، این رویا دست نیافتنی محسوب می شود.

اما دولت دومینیکا با ارائه پاسپورت ارزشمند خود به متقاضیان ایرانی ، این امر را بسیار به واقعیت نزدیک می کند و شما از طریق اخذ پاسپورت دومینیکا می توانید به رویای تحصیل در آمریکا تحقق ببخشید.

کشورهای ورود بدون ویزا

این جزیره کارائیب از شهرت بین المللی بالایی برخوردار است. این کشور امکان سفر بدون ویزا به 146 کشور را برای شهروندان دومینیکا فراهم می کند، از جمله بریتانیا، سوئیس، سنگاپور، هنگ کنگ، روسیه، ایتالیا، فنلاند، فرانسه و کشورهای دیگر. از تمام موارد فوق می توان نتیجه گرفت که دومینیکا با کل اتحادیه اروپا مرتبط است.

با این حال، زیبایی این کشور به اینجا ختم نمی شود. از سال 2020، این ایالت به خانواده ‌پسندترین ایالت تبدیل شده است، زیرا متقاضی اصلی می‌تواند همسر، فرزندان، خواهر و برادر، والدین و پدربزرگ و مادربزرگ خود را در یک درخواست شامل شود.

فهرست زیر نشان دهنده کشورها و مناطق آزاد برای ساکنان دومینیکا است:

در طول چند سال گذشته، دولت دومینیکا با موفقیت برای گسترش فهرست کشورهای بدون ویزا دومینیکا تلاش کرده است.

روزولت اسکریت، نخست وزیر دومینیکا، تلاش ها برای توافق بر سر سفر بدون روادید با جمهوری آفریقای جنوبی، امارات متحده عربی و چین را در سال 2018 اعلام کرد.

علاوه بر این، از اوایل سال 2019، دارندگان پاسپورت دومینیکا می توانند به عنوان توریست به مدت 90 روز بدون ویزا وارد روسیه شوند. و از اواسط ماه مه 2019، شهروندان دومینیکا نیز می توانند بدون نیاز به ویزا به اوکراین سفر کنند.

در 1 ژانویه 2020، ازبکستان یک توافقنامه بدون ویزا برای شهروندان کشورهای مشترک المنافع دومینیکا که به مدت 30 روز از ازبکستان بازدید می کنند، معرفی کرد.

از آنجایی که کشورها به طور مداوم در حال مذاکره برای توافقنامه سفر هستند، فهرست کشورهای بدون ویزا برای دومینیکا همواره در حال تغییر است. برای به روزترین اطلاعات و جدیدترین لیست کشورهای بدون ویزا، این صفحه را زیر نظر داشته باشید.

مدت زمان مجاز اقامت و شرایط و ضوابط برای دارندگان پاسپورت دومینیکا که به عنوان توریست بدون ویزا سفر می کنند، با ویزا در هنگام ورود یا eTA می باشد.

کلام آخر

برای سفر بدون ویزا و اخذ آمریکا، کانادا و استرالیا از طریق دریافت پاسپورت دومینیکا همین حالا با مشاوران با در دومینیکا ویژن تماس بگیرید و از تمامی مزایا و قیمت پاسپورت دومینیکا مطلع شوید و با امکانات پاسپورت دوم این کشور آشنا شوید.

دومینیکا ویژن

دیدگاهتان را بنویسید