اخذ اقامت آمریکا با پاسپورت دومینیکا

اخذ اقامت آمریکا با پاسپورت دومینیکا

در این مقاله قصد داریم تا شما را با اخذ اقامت آمریکا با پاسپورت دومینیکا و تمامی شرایط آن آشنا کنیم.

معرفی کشور آمریکا

کشور آمریکا سومین کشور پهناور جهان به شمار می آید و همچنین رتبه سوم در پرجمعیت ترین کشورهای جهان را دارا می باشد.

پایتخت کشور آمریکا واشینگتن و پرجمعیت ترین شهر آن نیویورک سیتی در ایالات نیویورک می باشد. از لحاظ تولید ایالات متحده دارنده رتبه دوم در سطح جهان است. ایالات متحده اولین کشور واردکننده و دومین کشور صادرکننده جهان به شمار می آید. زبان رسمی مردم کشور آمریکا، انگلیسی می باشد.

دین و مذهب مردم آمریکا

بیش از 70 درصد مردم کشور آمریکا مسیحی هستند، همچنین بیش از 22 درصد آمریکایی ها، ندانم گرا، بی دین یا بی خدا شمرده می شوند.

سفر، اقامت و زندگی در کشورآمریکا، رویای بسیاری از ایرانیان است. سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا به آسانی امکان پذیر است و میتوانید از این طریق به یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان سفر کرده و زندگی نمایید.

آمریکا متشکل از 50 ایالت است که در شمال قاره آمریکا واقع شده است و نشانه 50 ستاره بر روی پرچم کشور آمریکا حاکی از تعداد ایالت های این کشور می باشد. این کشور دیدنی های بسیاری برای جمعیت وسیعی از گردشگران دارد و دارای جاهای گردشگری فراوان می باشد.

آب و هوای کشور آمریکا

ایالات متحده آمریکا، کشوری بزرگ با آب و هوایی متفاوت می باشد و دارای موقعیت های جغرافیایی متنوع به حساب می آید. آب و هوای این کشور دقیقا به این بستگی دارد که شما کجای کشور قرار گرفته اید. ممکن است در یک زمان در آلاسکا هوا به سردترین میزان خودش رسیده باشد و در یک منطقه از کالیفرنیا یک هوای گرم و خشک را تجربه کنید.

با پاسپورت دومینیکا به راحتی در آمریکا زندگی کنید

یکی از دلایلی که بسیاری از افراد خواهان و طرفدار گرفتن پاسپورت دومینیکا هستند به این دلیل است که اخذ تابعیت آمریکا سخت و زمان بر است و هزینه های زیادی دارد. اما پاسپورت و تابعیت دومینیکا این امکان را به شما می دهد تا شما به راحتی به صورت دائم به آمریکا مهاجرت کنید و در آنجا زندگی کنید.

سوالی که ذهن بسیار زیادی از ایرانی ها را درگیر خود کرده است: اخذ کدام پاسپورت دوم به ایرانیان اجازه می دهد تا به کشور آمریکا مهاجرت کنند؟

جواب این سوال بسیار راحت و آسان است. یکی از مزایای پاسپورت ارزشمند دومینیکا این است که به ایرانیان این اجازه را می دهد تا به این کشور مهاجرت کنند و همچنین امکان اخذ ویزای 10 ساله آمریکا با پاسپورت دومینیکا نیز برای متقاضیان به راحتی فراهم میشود.

به طور کلی  از آنجایی که بیشتر برنامه های مهاجرتی آمریکا به روی شهروندان ایرانی بسته می باشد، پاسپورت دومینیکا کمک می کند تا یک شهروند ایرانی با این پاسپورت و انتخاب برنامه سرمایه گذاری در کشور آمریکا مسیر راحت تری را برای گرفتن اقامت آمریکا طی کند.

پاسپورت دومینیکا یکی از قدرتمند ترین پاسپورت‌هایی است که مسیری برای رسیدن به کشور آمریکا را  برای متقاضیان ایرانی فراهم  می‌کند. برنامه اخذ شهروندی از طریق سرمایه گذاری دومینیکا (Dominica CBIU) به سرمایه‌گذاران خارجی کمک می‌کند تا بتوانند با آسان‌ترین و سریع‌ترین راه ها به ایالات متحده آمریکا سفر کرده و قراردادهای بین‌المللی امضا کنند.

مطالب مرتبط:

مشترکات کشور دومینیکا با آمریکا

یکی از مهم‌ترین نقطه های مشترکی که بین آمریکا و کشور دومینیکا می‌توان پیدا کرد، زبان رسمی این دو کشور است. اگرچه در دومینیکا مناطقی هم وجود دارند که به زبان فرانسوی یا کریول دومینیکایی صحبت می‌کنند، اما مهم‌ترین و رسمی ترین زبان در این کشور انگلیسی است که بیشتر مردم به آن تسلط دارند.

وجه اشتراک دیگری که می‌توان بین این دو کشور به آن اشاره کرد، واحد پول آنها است. واحد پول دومینیکا دلار (کارائیب شرقی) است؛ اما دلار آمریکایی هم برای تجارت و استفاده در این کشور مورد قبول است. برای مثال تمام هزینه‌ها که برای انجام مراحل اداری و دریافت پاسپورت دومینیکا نیاز است پرداخت کنید، طبق دلار آمریکا محاسبه می‌شود، درنتیجه کار اقتصادی و تجارت در این کشور هم قابل‌قبول و حتی بین‌المللی است.

مطلب پیشنهادی: کشورهای بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا

اخذ ویزای توریستی ۱۰ساله آمریکا با پاسپورت دومینیکا

 در حال حاضر تنها راهی که می‌توان از طریق آن ایرانی‌ها بدون هیچ نگرانی و دردسری وارد کشور آمریکا شوند و حتی به بیش از ۱۴۴ کشور جهان بدون ویزا سفر کنند، داشتن پاسپورت دوم از کشوری  مانند دومینیکا است. در واقع با استفاده از این روش می‌‌توان تمام محدودیت‌ها، مشکلات را که برای پاسپورت ایرانی وجود دارد کنار زد و یک سفر راحت و بدون دغدغه داشت.

دریافت پاسپورت دومینیکا یک فرایند چند ماهه است که از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور انجام می‌شود و بر خلاف سایر برنامه‌های سرمایه‌گذاری در مدت 4 تا 6 ماه به نتیجه خواهد رسید.

دریافت پاسپورت دومینیکا از دو روش امکان‌پذیر است: اولین راه شامل پرداخت بدون برگشت به دومینیکا میباشد که هزینه‌ آن حداقل ۱۰۰ هزار دلار آمریکا است. دومین روش هم سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تأیید شده دولت دومینیکا شناخته شده است. که هزینه آن حدود ۲۲۰ هزار دلار آمریکا می‌باشد. البته علاوه بر این مبلغ، هزینه‌های دیگری هم تحت عنوان هزینه‌های جانبی برای بررسی پرونده و … باید از سمت شخص متقاضی سرمایه‌گذار پرداخت گردد.

دومینیکا ویژن

دیدگاهتان را بنویسید